תג שם למזוודה

תגי שם למזוודה קיימים למטרה אחת בלבד. ניצול המקסימום מאביזר הנסיעות הקטן, לא רק יעזור לשמור על בטיחות הדברים שלכם, אלא גם יכול לעזור לכם להבטיח שהנסיעות שלכם יעברו ללא כל בעיות מיותרות.

תגי שם למזוודה מאמר where-i-am-handsome-bearded-man-casual-wear-eyeglasses-pulling-his-luggage-holding-smartphone-while-walking-through-city-street-travel-concept-lifestyle (1)

למה חשוב לשים תגי שם למזוודה ?

המטרה החשובה ביותר של תג המזוודה היא להפוך את שלב זיהוי ושליפת המזוודה מן המסוע בהגעתכם אל היעד שלכם לפשוטה ומהירה. בין אם זה הולך לאיבוד במעבר או אם בטעות השארתם אות בדיוטי פרי, ישנם מיליון מצבים בהם אתם יכולים להיפרד מהחפצים שלכם.

שדות תעופה מסוימים אפילו בודקים את המזוודות שלכם על פי כרטיס הטיסה כדי לוודא שהמידע תואם לפני שהם יאפשרו לכם לעזוב את נמל התעופה. אז זה חשוב מאוד לוודא שהדברים שלכם מתויגים בצורה ברורה ונכונה.

רוב חברות התעופה יספקו לך תגי נייר, אבל בין הקניות בשדה התעופה, העלייה למטוס והמעבר, תגי נייר יכולים ליפול בקלות או להינזק. אם כן, הקפידו לבחור את תג המזוודה המתאים ביותר לסוג הנסיעה .

איך לבחור תג זיהוי למזוודה?

עיצוב תג המזוודה חשוב! התג שלכם צריך להיות ברור ולבלוט אסתטית. אתם אמורים להיות מסוגל לזהות את שלכם ממבט חטוף בלבד. כך תבחרו את תג המזוודה המושלם לנסיעה שלכם.

בנוסף, בחרו את החומר שממנו יהיה עשוי התג, כגון תג מפלסטיק.

החליטו על עיצוב אחד והישארו איתו

ישנם אינספור צורות, צבעים ועיצובים לבחירה של תגי מזוודה. עם כל כך הרבה אפשרויות, אין סיבה לא להוסיף קצת פלפל לנסיעה שלכם עם עיצוב תג מזוודה המתאים לאישיות הייחודית שלכם.

איזה מידע כדאי שיהיה רשום בתג מזוודה?

שמרו את המידע על התג קצר וקולע

למרות שאולי תרצו לתת הרבה מידע כדי להתאחד בקלות עם המטען האבוד שלכם, במקרה זה More is Less והימנעו ככל האפשר מיותר מדיי אינפורמציה. במקום זאת, כתבו את שמכם הפרטי ושם המשפחה, כתובת (לאן לשלוח את המזוודה במקרה של אבדה?) ופרטי התקשרות (טלפון או מייל)

פרופילים ברשתות החברתיות

בעולם הדיגיטלי של היום, אתם יכולים אפילו לשקול להוסיף את הפרטים שלכם מהמדיות החברתיות אם זאת הדרך הטובה ביותר להגיע אליכם. אם תיסעו למספר יעדים עם גישה מוגבלת לאינטרנט, שקלו אם כדאי לספק גם פרטי קשר של חבר או בן משפחה מהימנים שיידעו איך ליצור איתכם קשר במקרה חירום.

תגי שם למזוודה מאמר tag-label-luggage-name (1)

היכן על המזוודה לשים את תגי השם?

צרפו תגי שם גם במזוודה שהולכת למטען, וגם לזאת שאתם תקחו בידכם. 

תג השם למזוודה שעולה אתכם למטוס

צרפו תגי שם לכל מזוודה שעולה איתכם ביד למטוס. אתם עלולים בסופו של דבר לאחסן אותם הרחק מהמושבים שלכם.

תגי שם למזוודה שהולכת בתא המטען

לכל אחד מהפריטים שבדקתם צריכים להיות שני תגי מזוודה. אחד חיצוני ואחד פנימי. 

התג הפנימי הוא במקרה של נזק לחלק החיצוני, בבחירת תג מזוודה עמיד אתם יכולים למזער את הסיכון לפגיעה בתג וחשוב מכך, במידע החבוי בתוכו.