מחפשים תגי יחידה? זקוקים לתגי יחידה לצבא? אצלנו בחברת עלפלסט בע"מ, אתם תוכלו לאתר מגוון רחב של שירותי עיבוד לוחות פלסטיים ואחד מהשירותים שלנו הינו יצירת תגי יחידה!

לא משנה אם אתם זקוקים לתגי יחידה לחיל האוויר, תגי יחידה לחיל הים או לעוד יחידות צבאיות – אצלנו בעלפלסט בע"מ אתם תוכלו להזמין תגי יחידה מוכנים בכמויות הרצויות, ובדגמים המתאימים לכם.

מי זקוק לתגי יחידה?

תגי היחידה נועדו להתקנה על כתף האדם, בכדי שניתן יהיה לזהות לאיזו מחלקה ויחידה אותו המעניק שירות, שייך לה. הצורך בתגי יחידה החל עוד ממערך הצבא והלוחמה – בו נדרשו החיילים לסמן את עצמם עם תגי יחידה שמייחסים את מיקומם הצבאי. בשנים האחרונות, תגי היחידה נכנסו למערך של חברות רבות אשר מעניקות שירותי שמירה ואבטחה הן בציבור הפרטי והן בציבור הממשלתי.

חברות וארגונים רבים זקוקים לתגי יחידה בכמויות גדולות, ועל כן, ערוכה חברת עלפלסט לספק את תגי היחידה. מגוון רחב של פתרונות עבור כלל תגי היחידה במערכות הצבאיות השונות. החל מתגי יחידה לסיירת מטכ"ל, חיל האוויר ותגי יחידה לחיל הים. ואם במקרה איבדתם את תג היחידה שלכם, אז למה שלא תפנו אלינו לחברת עלפלסט כדי שאנחנו נוכל להכין עבורכם את תג היחידה שאבד?

לוחות פלסטיים חברת עלפלסט בע"מ

חברתנו מתמקצעת בעיבוד פלסטיק אשר מתבצע על גבי לוחות פלסטיים לסוגיהם השונים. החל מלוחות פלסטיים קטנים בגודלם ועד ללוחות רחבים וגבוהים, אנחנו נדאג לספק עבורכם את המענה לכלל שאתם תצטרכו.  רצועות יד לבתי החולים ומרפאות, תגי יחידה ותגים. קופסאות ומארזים, מוצרי קידום מכירות וכן פתרונות שילוט מתקדמים – תוכלו למצוא עם חברת עלפלסט אשר תהיה אחראית להעניק לכם את מערך השירות המקצועי והאיכותי ביותר לעיבוד לוחות פלסטיים לכל סוגיהם.