תגי שם לעובדים שלכם היא דרך מעולה לשמור על בטיחות ופרודוקטיביות. השימושים בתגי שם עובדים במקום העבודה מציעים את היכולת לזהות כל מי שנכנס לאזור העבודה, ומסייעים להנהלה לנטר את אמינות העובדים. 

תגי שם לעובדים - A name tag example

אמינות עובדים

אחד ממרכיבי מדידת אמינותו של עובד זאת יכולתו של העובד להגיע לעבודה ולחזור בזמן מהפסקות. מערכת הזנת תגי שם תאפשר להנהלה לנטר את הגעת העובדים ולקבוע אילו עובדים מסוגלים לעקוב אחר לוח הזמנים של העבודה. זה מועיל בסביבות שבהן העובדים לא מנקבים שעון נוכחות ועשויים לנסות לעשות שימוש לרעה במערכת כי הם מרגישים שהם לא במעקב.

בְּטִיחוּת

תגי שם לעובדים מציעים רמת מעקב על הבטיחות במקום העבודה במספר דרכים. עובדים שמתפטרים או מפוטרים חייבים להגיש את תגי השם שלהם לפני שהם יכולים לצאת מהבניין. זה מונע מעובדים ממורמרים להגיע בקלות למתקן. תגי שם גם מונעים מהמבקרים להיכנס לבניין מבלי לבצע צ'ק-אין קודם באזור הקבלה, ולהיות בליווי עובד בכל עת.

מצבי חירום

אפילו בעסק קטן, ייתכן שחלק מאנשי הצוות לא יידעו את שמות כל העובדים. אם מתעורר מצב חירום ויש ליצור קשר אישי עם עובד, עצם קיומם של תגים מקלה על זיהוי אנשי הצוות. זאת סיבה מספיק טובה לכך שחלק ממדיניות תגי השם לעובדים צריכה להיות שכל העובדים יענדו את  תגי העובד שלהם היכן שניתן לראות בקלות.

תגי שם לעובדים | ID pass cards for event staff flat icon set

עובדים חדשים ומבקרים

אחד הדברים המפחידים בלהיות עובד חדש הוא שלא יודעים את השמות של כולם. אם אתם משובצים לשיעור הדרכה עם מדריך שאתם לא מכירים, או נכנסתם למצב שבו אתם חולקים אזור עבודה עם מישהו שמעולם לא פגשתם, אז תגי שמות לכל העובדים יכולים לעזור להקל על תקופת ההסתגלות. תגי שמות יכולים גם להקל על המבקרים לדעת עם מי הם מדברים ובאיזו מחלקה כל אדם נמצא.

בניית מותג

מיתוג הוא טרנד עולה ונראה כי לא יגיע לשיא בזמן הקרוב. הוסיפו את הלוגו של העסק לתגי השם של העובדים שלכם, וכך תוכלו לזהות במהירות כל עובד, מתנדב וצוות במקום העבודה. באופן בלתי נמנע כאשר עובדים הולכים לארוחת צהריים, הם משאירים את תגי השם שלהם. לפעמים העובדים אפילו לובשים אותם בדרכם הביתה מהעבודה. כאשר עובדים עונדים ללא הרף את תגי השם שלהם בפומבי, שם ולוגו המותג של החברה שלכם מפורסם שוב ושוב.