שילוט מדף בחנויות ובכל בתי העסק נועדו בכדי לבשר ללקוחות המקום אודות המבצעים החדשים הקיימים, למשוך את תשומת לב הלקוחות ולפעמים אף לשמש בתור פרסומת סמויה למוצרים או בתי עסק אחרים.

אם אתם מעוניינים לדעת כיצד משפיע שילוט מדף על הלקוחות או שאתם מחפשים את השלטים לעסק שבהחלט יעשו את העבודה, הרי שריכזנו במיוחד עבורכם את כל המידע החשוב והמדויק ביותר שיעזור לכם – המוכרים, לבחור בשלטים המתאימים ביותר.

שילוט מדף מאמר

שילוט לעסק - מה הוא?

קיימים מגוון רחב של סוגי שלטים לחנויות, חלק מהשלטים נועדו לשמש כשילוט חוץ כאשר מרביתם נועדו לשמש בתור שילוט פנים. ישנם שלטים שמוצבים דווקא ליד הקופה ויש שלטים מיוחדים שנועדו לשמש בתור שילוט מדפים. לכל אחד מהם תפקיד שונה ואחר שבבסיסו נועד לעשות דבר אחד ויחיד – למשוך את תשומת לב הלקוח ולגרום לו להתעניין במוצר המוצג.

כאשר תפקידם של שלטי החוץ שמוצבים לרוב בכניסה לחנות או למרכז המסחרי, זה לגרום ללקוחות הפוטנציאליים שנמצאים באזור לפנות דווקא לחנות שלכם! בעוד ששלטים שנמצאים בתוך החנות יכוונו את הלקוחות למבצעים ולמוצרים המשתלמים ביותר.

אילו סוגי שלטי מדף קיימים ?

ישנם מספר סוגים שונים לשילוט מדף. הסוג הראשון נועד בכדי לכוון את הלקוח למבצע מיוחד שיש על המוצרים, בעוד שסוגי שילוט מדף אחרים נועדו להפנות את הלקוחות למוצרים אחרים שקיימים בחנות. על שלט המדף שלכם אתם תוכלו לפרסם כל דבר שתרצו.  כמו למשל:

מבצע אחד + אחד, שנחשב לאחד המבצעים הנפוצים שקיימים, ובכדי להזכיר אודות המבצע ללקוחות המקום לפעמים לא דיי להציב שלט בכניסה לחנות, זאת בדיוק הסיבה שרוב המוכרים ישתמשו בשלט גם בחנות עצמה! ואיך לעשות זאת אם לא על ידי שילוט מדף.

יתרון נוסף לשלטים אשר מופיעים על גבי מדפים בחנויות הינו, שהם יכולים להוות כפרסומת למוצר אחר לחלוטין. נניח שאתם מאוד רוצים שלקוחות המקום יפנו דווקא למוצר ספציפי בחנות שיש לכם את המלאי הגדול ביותר שלו, למה שפשוט לא תציבו פרסומת על כלל המדפים אודות המוצר הזה – בטוח מרבית לקוחות המקום ישימו לב לפרסומת הסמויה ויפנו לרכוש דווקא את המוצר הנ"ל.

שילוט למדפים מאמר

עד כמה נפוצים שלטי מדף בשוק?

חברת עלפלסט שמתמחה בעיבוד לוחות פלסטיים מציעה עבורכם מגוון רחב של שילטי מידוף לחנויות שיעשו עבורכם את העבודה האיכותית לפרסום ומיתוג המוצר ובית העסק! יחד איתנו החנות שלכם לא רק תזכה לשלטים מיוחדים אלא שאתם תוכלו להנות מבית עסק עובד במיוחד עם שילוט מדפים שבהחלט יהווה תחרות מוגברת למתחרים שלכם.

אצלנו באתר אתם תוכלו למצוא מגוון פתרונות מיוחדים לחנויות בכל הקשור לשילוט ייחודי אשר עשוי מפלסטיק איכותי ביותר, כאשר היתרון הגדול של שלטים מפלסטיק זה, שהם ישמרו על הפרסומת שלכם לאורך טווח שנים ארוך במיוחד, לא נהרסים וניתנים לניקיון מהיר ויעיל ביותר. שלטי מידוף, לוחות פלסטיים בכניסה לחנויות ופרסומת ייחודית בעמדות הקופה – כל זה מחכה לכם באתר שלנו של חברת עלפסט אשר אחראית לספק לכל לקוחותיה פתרונות של לוחות פלסטיים.