שילוט למדף

מחפשים שילוט למדף? יודעים מה זה כובשי מדף ומדוע הם נחוצים למדפי החנות שלכם? אנחנו בחברת עלפלסט, ריכזנו במיוחד עבורכם את כל האינפורמציה החשובה עבור סוגי השלטים השונים שיכולים להופיע על גבי המדפים. החל משילוט מדף מכוון ועד לשלטי מדפים סמויים שאמורים להפנות אתכם אל עבר הרכישה הפוטנציאלית!

שילוט למדף מאמר

מדוע כל עסק זקוק לשילוט מדף?

שילוט מדפים יכול להגיע במגוון רחב של צורות וגדלים, כאשר שילוט למדף הנפוץ ביותר הינו סוגי השלטים שנקראים – כובשי מדף, ונועדו להתאים את צורתם וגודלם לגודל צד המדף שלכם, ככה שלקוחות המקום יוכלו לעבור לצד המדפים ולהבחין בשלטים בקלות ובמהירות. המטרה הסופית ביותר של שלטי המדף היא, לבלוט עד כמה שניתן (כי בסופו של דבר, כל בעל עסק רוצה שלקוחות המקום יראו את הפרסומת שלו) ולכן, שילוט מדף חייב להגיע בולט במיוחד בכדי שיכבוש את תשומת לב הלקוח. 

תפקיד נוסף ומשמעותי לא פחות עבור כובשי המדפים הוא, שהם אמורים לספק את מלוא האינפורמציה הדרושה ללקוח עבור המוצר שנמצא ליד כובש המדף. בין אם מדובר במבצע אטרקטיבי או שאולי בפירוט מבנה המוצר ומחירו – מומלץ שכל האינפורמציה החשובה תופיע על גבי כובש המדף (ככה שללקוח יהיה קל להחליט אם הוא מעוניין במוצר או שלא).

שילוט לחנויות מכל הסוגים

כאשר תכנסו כמעט לכל חנות בישראל, אתם תבחינו במגוון רחב של שלטים שונים כמו: שלטים לעסקים המוצבים בקדמת החנות, כובשי מדף, שילוט למדפים, שילוט קופות ועוד. לכל אחד מהשלטים הללו ישנו תפקיד ייחודי משלו, כאשר המטרה המרכזית של כלל השלטים היא, לכבוש את תשומת לב הלקוח. 

אין ספק שאם חשוב לכם שהלקוחות שלכם יבחינו באופן מהיר בשלטים המוצבים בחנות, הרי שמומלץ לערוך את השלטים עם העיצוב המתאים ביותר, כזה שיהיה נוח לקריאה, שיציג אינפורמציה אמינה ללקוח וגם, יראה אמין ומושך. שילוט בבית העסק יכול לקשט את אווירת המקום ולתרום למותג העסקי שלכם לצמוח ולהמריא גבוה! בעוד ששילוט לחנויות יכול להיות שילוט חיצוני, הרי שאל לנו לשכוח כי לשילוט הפנים ישנו תפקיד לא פחות חשוב מהשילוט החיצוני. שלטים לחנות אשר מוצבים מחוץ לבית העסק – מטרתם העיקרית, היא למשוך את הלקוחות שנמצאים בסביבה, אל פנים החנות, כאשר השלטים הפנימיים, ינחו את הלקוחות אודות המבצעים והאפשרויות הקיימות בבית העסק.

שילוט למדף מאמר

שלטים לעסקים – עלפלסט!

אם חיפשתם את החברה המקצועית ביותר לעיצוב שילוט למדף , הרי שחברת עלפלסט מספקת פתרונות מתקדמים של עיבוד לוחות פלסטיים.

שנים רבות של ניסיון והתנהלות מול לקוחות רבים, גרמו לנו להבין מה בעצם דרוש עבור כל עסק, ואיזה שלט יתאים עבור החנות שלכם. אנחנו בעלפלסט נספק לכם שלטים חיצוניים לבית העסק וכן גם פתרונות לשילוט פנים, בכל הגדלים והצורות. אצלנו, תמצאו שלטים שניתן להציב בצמוד לקופת העסק, כובשי מדף בכל הסוגים, שלטי קיר וכן גם שלטי תצוגה לבית העסק.