שילוט בתי חולים - שיפור שביעות רצון המטופלים

מתקני בריאות יכולים להיות כאוטיים ומפחידים. בעוד הצוות רגיל לאווירה הקדחתנית, חולים ומבקרים עשויים להתקשות בהסתגלות. יישום שילוט מסורתי לבתי חולים יכול לעזור למטופלים לנווט במסדרונות, להקל על החרדות שלהם ולהבין את השירותים הזמינים המוצעים.

שילוט בתי חולים | יתרונות

הקדשת זמן ומאמץ כדי להוסיף או לשפר את אסטרטגיית השילוט של בית החולים שלך יכולה לעזור לשפר את חווית המטופל, מה שיהפוך את בית החולים שלך למצליח יותר. ובכך:

שילוט בתי חולים מפחית חרדת המטופל בבתי חולים

בין אם אתה חולה או מבקר, בתי חולים הם אחד המקומות מעוררי החרדה ביותר להיות בהם. שילוט זאת דרך פשוטה בכדי לעזור להפחית את הלחץ והחרדה של המטופל.

הטמעת מערכת איתור דרכים מבטלת כל חשש ללכת לאיבוד ולעזור למטופלים, למבקרים ולעובדים חדשים להרגיש רצויים ומטופלים עם הנחיות ומידע ברורים. אתה יכול להשתמש בשילוט כדי להראות היכן ממוקמים שירותים או מחלקות מסוימות. ניתן גם להבהיר היכן הגישה מוגבלת לצוות בית החולים או לקבוצת מבקרים ספציפית.

מידע מקל על חרדות המטופלים, ולכן ניצול ההזדמנות לחנך את המטופלים והמבקרים כמיטב יכולתך היא דרך נוספת להרגיע אותם. תצוגות עומדות יכולות להדגיש תמונות של עובדים ידידותיים ואכפתיים. בסופו של דבר, הפחתת החרדה תעזור לשפר את חווית המטופל.

התמקדו בשילוט בתי חולים - חולים צעירים

האם יש משהו מפחיד יותר עבור ילד מחדר אשפוז קר או מכשיר רפואי מתכתי ענק?

בתי חולים לילדים ומחלקות ילדים יכולים להשתמש בגרפיקה מהנה וצבעונית ושילוט כדי לגרום לילדים להרגיש יותר בנוח.

מציורי קיר בנושאי ג'ונגל ועד למכונות MRI בנושא אוקיינוס, צבעוניות ועיצוב עליז יכולים לעשות עולם של הבדל עבור ילד עצבני. אם לילדים נוח יותר, גם ההורים שלהם יהיו יותר רגועים.

שילוט בתי חולים מלמד מטופלים ומקדם את שירותי

אם ייתכן שהמטופלים אינם מודעים למכלול השירותים שהבית חולים מציע? 

אין זמן טוב יותר לספר להם מאשר בזמן שוהים אצלך. 

האם אתם מרפאת חיסונים? 

הזמנתם לאחרונה מנתח עטור פרסים? 

האם הבית חולים משתתף בהסברה קהילתית או משתף פעולה עם בתי חולים ומתקני טיפול אחרים?

אתה יכולים להשתמש באנרים ושלטים כדי ליידע את המטופלים והאורחים שלך.

משפר את התקשורת הפנימית באמצעות שילוט לבתי חולים

שפרו את השילוט על ידי הפיכתו לפונקציונלי כמו גם אינפורמטיבי, אטרקטיבי ומעורר השראה. ניתן להדפיס או לצבוע בהתאמה אישית מוצרי מיסוך קול וניהול אקוסטי של בית חולים (AV) כדי להשלים את השילוט שלך. צור טרקלינים שקטים ומרגיעים יותר, שפר את פרטיות המטופל והמבקר, והציעו לצוות שלך סביבת עבודה מרגיעה ופרודוקטיבית בכדי להתעדכן בעבודות הניירת או לנוח קצת.

אפשרויות שילוט בתי חולים

כעת, לאחר שאתה שהבנו כמה מהיתרונות העיקריים, הנה כמה דרכים תוכלו להשתמש בשילוט לבתי חולים:

שלטי הכוונה לבתי חולים

קל ללכת לאיבוד בבתי חולים, במיוחד אם אתה חולה חרד, עובד חדש או בן משפחה חסר מנוחה.

שילוט לבתי חולים הוא פתרון פשוט שיעזור לאנשים לנווט לאן שהם צריכים להיות. טכניקה זו יכולה לכלול כל דבר, החל משלטי מספרי חדרים ועד לסימוני רצפה צבעוניים. 

עטיפת מכשיר רפואי

מכשירים רפואיים כמו MRI וסריקות CAT עלולים להיות מפחידים עבור ילדים ומבוגרים כאחד. הוספת עטיפות בעיצוב אישי יכולה להפוך את הציוד והחוויה להרבה יותר מסבירת פנים. זה יכול לעזור לשפר את שביעות רצון המטופלים ולהקל על החרדה. חרדה עלולה לגרום ללב להתחרות ולעליית לחץ הדם, מה שעשוי להקשות על קריאות מדויקות. שילוט יכול לשחק תפקיד כדי להפחית את הלחץ הזה.

באנרים ושלטים חיצוניים

אתה לא רוצה שמבקרים ישאירו את המכוניות שלהם במקומות שמורים או באזורי הורדה, וזו הסיבה שבתי חולים צריכים לסמן בבירור היכן יציאות, ביקורי חירום ואורחים צריכים לחנות. כך נמנעים עיכובי חניה, עומס או צורך בגרירת רכבים. זה גם מפחית את הסחות הדעת כדי לאפשר לשומרי הביטחון והחניה להתמקד באחריות היומיומית.

מעמדי באנרים ואזורי תצוגה

קידום מרפאות בריאות, שירותי בדיקות בחינם, הזדמנויות לגיוס כספים והודעות אחרות עם עמדות באנרים ותצוגות. כל עוד הבאנרים שלך מודפסים על החומר הנכון, אין גבול למקום שבו אתה יכול להציג.

זכור: תצוגות חיצוניות צריכות להיות עמידות בפני מזג האוויר ולראות בלילה, וזו הסיבה שתצטרך לוודא שאתה בוחר את החומרים הנכונים לשילוט לאורך זמן.