בעולם הנישען על פרסום ומיתוג, הצורך בפרסומות סמויות ולעיתים גם גלויות נמצא בכל עבר, ובן אדם ממוצא לרוב ייחשף לעשרות ומאות פרסומות בכל יום ובכל מקום. ואם כבר אתם מתכננים את המערך השיווקי העסקי שלכם במקומות פיזיים שמצריכים הצבת שלטים מרהיבים ומושכים, בואו ונדבר היום על אמצעי ממשי שיכול לסייע לכם במגוון דרכים שונות בבית העסק, ואלו הם מעמדים לפרוספקטים שמיועדים לשמש כמעמד לפרסומות וכרזות שונות בבית העסק או מחוצה לו – אך לפרוספקטים ישנו גם תפקיד גדול ומשמעותי, וזה למתג את בית העסק שלכם ולהניע את עוברי האורח לביצוע פעולה שתניב לכם רווחים!

sign-stand-with-triangle-base-mockup-right-view

יתרונות סטנד תצוגה

מעבר להיותם של המעמדים והסטנדים השונים לשמש כמתקן יציב וחזק לכל שלט מכירתי ולכל כרזה מרהיבה, טומנים בתוכם מעמדי התצוגה בשלל יתרונות רבים שיתרמו למערך השיווקי והמיתוגי שלכם.

מעמד פרוספקטים לצורכי מיתוג עסקי

מגוון רחב של מעמדי תצוגה ופרוספקטים יכולים לסייע לכם במיתוג בית העסק. נניח שהחלטתם להציב עלון עסקי או קטלוג מוצרים בפתח בית העסק או בצמוד לקופות או אפילו אולי בבתי עסק אחרים – הרי שהמעמד עצמו יכול להגיע בעיצוב בית העסק שלכם ולשמש כמותג בפני עצמו שסביבו יחלפו מאות אלפי אנשים בכל יום ויחשפו לדבר הקיימות של בית העסק שלכם ולשירותים שהוא מציע.

סטנד תצוגה שיניע את הלקוחות לפעולה

כנראה יצא לכם לבקר בחנויות שונות ולראות שבדרך כלל כאשר אתם מגיעים לקופה, יחכה לכם סטנד תצוגה שמציע פרסומת של תרופה או שירות ייחודי ועל הסטנד יהיה רשום משפט מניע לפעולה בדמות : "תורמים ומצילים חיים" או, "לוקחים עוד זוג ומקבלים 50% הנחה על הפריט השני" – המשפטים הללו לא סתם כך רשומים שם במקרה וכן גם, סטנד התצוגה שצמוד לקופות לא נמצא במקומו באופן מקרי. אחד מהתפקידים הראשיים של כל סטנד, זה להניע את הלקוחות לביצוע פעולה כלשהיא, ואיפה ניתן למקם אותם אם לא בצמוד לקופה, איפה שכבר פתחתם את הארנק והוצאתם את האשראי?!

מעמד לקטלוגים לצורך שיווק ופרסום

אחד האמצעיים של בתי עסקים רבים לשווק לקהל הלקוחות את מגוון השירותים והמוצרים, זה באמצעות קטלוג מוצרים ושירותים שיכול להדגים ולהסביר ללקוחות את התנאים לכל שירות והסבר על כל מוצר. מעמדי פרוספקטים בדמות קטלוגים ניתן למצוא בפתח בתי עסק רבים ובדרך כלל הם יהיו ממוקמים בצמוד למוצרים מסוימים, שבסמוך להם האנשים יהיו מעוניינים לקבל עוד מידע.

מעמד תצוגה לצורך אסתטיקה ויופי

מי היה רוצה להיכנס לחנות, לגשת לעלון המוצרים ולגלות שכל הדפים מפוזרים על שולחן נפרד?! כנראה שאף אחד מאיתנו, וזהו היתרון של מעמד הפרוספקטים השונים בכל הגדלים והצורות, שהם מאפשרים לנו לרכז את העלונים והקטלוגים שלנו בצורה ישירה ובמיקום מרוכז אחד ולא פזורים בכל רחבי העסק.

three-sided-poster-stand-mockup-front-view

מעמדי פרוספקטים מיוחדים של חברת עלפלסט!

באתר של חברת עלפלסט, תוכלו למצוא מגוון רחב של מעמדי תצוגה ומעמד לפרוספקטים מכל הסוגים והגדלים השונים. מעמדי פרוספקטים למשרד ומעמד פרוספקטים לחנות, פרוספקטים קטנים לשולחן המשרדי ומעמדי פרוספקטים גדולים וכפולים.

אם אתם מחפשים את החברה שתוכל לייצר עבורכם את מעמדי התצוגה עם העיצוב הבלעדי שיתרום למערך השיווקי והפרסומי שלכם, הרי שאנחנו זאת הכתובת!

אנחנו מזמינים אתכם להשאיר לנו פרטים ואנחנו נשמח לחזור אליכם בהקדם ולהתאים עבורכם את הפרוספקט האיכותי והמיוחד לבית העסק שלכם.