כובש מדף | תוכן עניינים

עבור קמעונאים המעוניינים להדגיש מוצרים מסוימים בחנות שלהם, כובשי מדף הם כבר זמן רב בחירה פופולרית למשוך את תשומת הלב של הלקוחות.

אולם כיום, צרכנים מוצפים בפרסומות כמעט בכל היבט של חייהם – וקמעונאים רבים מגלים שכובשי מדף פשוטים מקרטון פשוט לא מספיקים יותר. הודות לעליית הטכנולוגיות הדיגיטליות והגישה לרעיונות עיצוב מרחבי העולם, השמיים הם הגבול לקמעונאים המעוניינים לעלות רמה.

כובש מדף | כובשי מדף | עלפלסט

כובש מדף - מה זה ?

כובשי מדף הם אביזרי מדף פלסטיק שקופים שמתקבעים בקצה הקדמי של מדפים בחנויות קמעונאיות ומחזיקות בתוויות, כרטיסים, שלטים קטנים ודפי מידע. הם עשויים בדרך כלל מפלסטיק שקוף ונעשה בהם שימוש נפוץ בחנויות כמו סופרמרקטים שבהם ראיתם אותם משמשים לקידום מוצרים ספציפיים במעבר מדפים. כובש מדף יכול להחזיק תגי מחיר, למשוך תשומת לב למוצרים שאתם מקדמים או כדי לספק מידע נוסף כדי לעזור ללקוחות לבצע את הרכישה הנכונה.

5 רעיונות לשימוש בכובשי מדף

הפנו את תשומת לב הלקוחות לחלקים שהכי חשובים לכם בחנות

בעלי חנויות אוהבים להשתמש ב – כובשי מדף מכיוון שהם משנים את המראה המונוטוני של מעברים מלאים במוצרים, ומושכים את עיניו של הלקוח באופן מיידי. זה מה שהופך אותם לבחירה מצוינת עבור קמעונאים שרוצים להפנות את תשומת לב הלקוחות שלהם לחלק שהם עלולים להתעלם ממנו.

הכריזו על מבצעים

דרך נוספת שבה קמעונאים יכולים להשתמש בכובש מדף לטובתם היא להכריז על מבצעים והנחות מיוחדות ליד המוצרים עצמם, ובכך לתמרץ את המבקרים לקנות את הפריט.

הדגישו פריטים שנמכרים לאט

דרך חכמה נוספת שבה קמעונאים יכולים להשתמש ב – כובשי מדף היא למשוך את תשומת הלב של הלקוחות לפריטים שנמכרים לאט באופן עקבי בחנות שלהם. בהתאם לעסק, ניתן אפילו לאגד את המוצרים הללו ליצירת תצוגות בהתאמה אישית. מה שיעזור רבות למוצרים שהתעלמו מהם להיראות רעננים ומרגשים לקונים.

ייעול כח העבודה של החנות

אחד היתרונות המוערכים ביותר בקניית כובש מדף עבור החנות שלכם הוא שזה יפחית את הפעמים שהצוות שלכם כדי יפסיק את עבודתו בשביל להעביר מידע חשוב ללקוחות.

אין ספק שזה תמיד רעיון טוב שהצוות יקיים אינטראקציה עם הלקוחות, אבל כובשי מדף מעוצבים הממוקמים בקפידה בחנות, עוזרים לקונים לנווט בחלל החדר ולמצוא את מה שהם צריכים בו, ולהרגיש בו יותר נוח-  וכשהם מרגישים בנוח סביר יותר להניח שהם גם יהפכו ללקוחות קבועים.

הציגו מוצרים חדשים

אחד היתרונות המוערכים ביותר בקניית כובש מדף עבור החנות שלכם הוא שזה יפחית את הפעמים שהצוות שלכם כדי יפסיק את עבודתו בשביל להעביר מידע חשוב ללקוחות.

אין ספק שזה תמיד רעיון טוב לגרום לצוות לקיים אינטראקציה עם הלקוחות, אבל כובשי מדף מעוצבים הממוקמים בקפידה בחנות, עוזרים לקונים לנווט בחלל החדר ולמצוא את מה שהם צריכים בו, ולהרגיש בו יותר נוח-  וכשהם מרגישים בנוח סביר יותר להניח שהם גם יהפכו ללקוחות קבועים.