חברת שלטים - איך לבחור | ת. עניינים

בין אם זה עתה שמתם לב כי השילוט לבניין שלכם מיושן, או שהעסק שלכם עבר מקום וזקוק לשלט חדש לחלוטין כדי להציג בגאווה את שם העסק שלכם, בטח תרצו לוודא שאתם בוחרים בחברת שלטים הנכונה להתמודד עם עבודה.

לבעלי עסקים קטנים בדרך כלל אין הרבה זמן נוסף בידם לעבוד עם ספק שאינו מגיב או אינו עונה על הצרכים הספציפיים שלהם בפעם הראשונה. מסיבה זאת, חשוב לבחור בחברת שלטים בעלת מוניטין ובעל יכולת להתמודד עם פרויקט השילוט שלכם. להלן מספר נקודות חשובות שכדאי לקחת בחשבון בעת בחירת חברת שלטים לעבוד איתה.

חברת שלטים שלטי-פרסום-ֲ1דף-שלטים-החדש

מה המוניטין של ה - חברת שלטים?

כשאתם מבררים על חברות שלטים לעסק, הקפידו לבחון את עבודתן בעבר ואת סוגי הלקוחות איתם הם עובדים. האם הלקוחות שלהם דומים לעסק שלכם? האם הם שמות גדולים שאתם מזהים? סוגי הלקוחות והביקורת שלהן אומרים הרבה על איכות העבודה שחברת השלטים עושה ועל המוניטין שלהם בכלל. ייתכן שתוכלו למצוא גלריה באתר של חברת השלטים כדי לראות דוגמאות בתיק העבודות.

איך שירות הלקוחות של חברת השילוט?

אחד הדברים הראשונים שכדאי לכם לבדוק לפני שאתם שוכרים חברת שלטים, או כל ספק אחר לצורך העניין, הוא שירות הלקוחות שלהם. האם הם מגיבים לבקשתכם בזמן סביר? האם הצוות ידידותי כשאתם מתקשרים לשאול שאלות? האם נראה שהם באמת אכפת להם מהרצונות והצרכים שלכם?  למרות שזה יכול להיות קצת קשה לאמוד באמת את שירות הלקוחות לפני שאתם הופכים ללקוחת, תשומת לב לניואנסים הקטנים הללו עשויה לתת לכם תחושה של איך זה יהיה להיות לקוח שלהם.

מהן היכולות של חברת השילוט ?

חברת שלטים שיש לה את כל היכולות שאתם מחפשים מייתר את הצורך לעבוד עם מספר קבלנים. עבודה עם חברה אחת מאיצה את התהליך עבור כולם. אנו מציעים לכם לבצע מחקר מקוון כדי ללמוד על היכולות של חברת שלטים ועל רוחב השירותים שהם נותנים. זה יכול להיות פשוט כמו להסתכל על העבודה הקודמת שלהם או להתקשר אליהם כדי לדבר על פרטי הפרויקט שלכם. 

חלק מהיכולות שיש לקחת בחשבון כוללות התקנה והסרה של שלטים (מגבלות גובה ומשקל), עבודות חשמל, עוד. לשאול ספציפית על שירותי עיצוב גרפי הוא רעיון טוב גם כן. אם יש לכם לוגו פחות מושלם או שקלתם לעדכן אותו, עבודה עם חברת שלטים  יכולה לעזור לכם לפשט את התהליך ולצמצם את מספר הספקים שתצטרכו לעבוד איתם. אם הלוגו שלכם אינו בפורמט הנכון או באיכות הרצויה, לעתים קרובות הם יצטרכו לערוך את הקובץ כך שניתן יהיה להשתמש בו בתהליך ייצור השלטים. זה ייצור שלט באיכות גבוהה יותר ובסופו של דבר יהיה לכם לוגו בדרגה מקצועית שניתן להשתמש בו למאמצי שיווק אחרים. בסופו של יום, מציאת חברת שלטים אחת תחסוך לכם זמן וכסף.

היתר לשלט

בתהליך קבלת שלט חיצוני חדש לעסק הקטן שלך, אחד הדברים הראשונים שצריך להתייחס אליהם הוא תהליך קבלת ההיתרים. בדרך כלל קיימות הגבלות ספציפיות לכל מדינה ולפעמים אפילו לעיריות מקומיות לגבי גודל השלט, תאורה ותצוגות הודעות. חברות שלטים לרוב לא יתחילו בייצור ואפילו לא בעבודת עיצוב והוכחה אם השלט עדיין לא אושר על ידי אזור מגוריכם. רכישת אישור לשלט שלכם יכולה להיות תהליך מבלבל ולפעמים מייגע – בדרך כלל לא טרחה שלבעל עסק יש זמן להתמודד איתה. כאשר תבחנו חברות שלטים לעבוד איתן, מומלץ לשאול אם הן יטפלו עבורך בתהליך ההיתר. בהתחשב בכך שהם המומחים בתעשייה, הם יכולים בקלות רבה יותר לתקשר ישירות עם העיר שלכם על הדרישות והמפרטים של השילוט לעסק. בעוד שאתם יכולים לצפות לכך ששירות זה יהיה בתשלום נוסף, רוב בעלי העסקים מוצאים שזה שווה את ההשקעה כדי לחסוך להם את כאב הראש.

קבלו מספר הצעות מחיר מחברות שלטים

הטיפ האחרון הוא אולי החשוב ביותר, ולעתים קרובות מתעלמים ממנו.  אתם רוצים להיות בטוחים שתקבלו לפחות כמה הצעות מחיר מחברות שילוט איכותיות. פנייה לחברה אחת לקבלת הצעת מחיר היא אפשרות מעשית לאחר שיצרתם איתה מערכת יחסים ואתם סומכים עליה שיתנו לכם מחיר הוגן. אם אתם שוקלים לעבוד עם חברות חדשות, או אם זו הפעם הראשונה שאתה עושים שלטים לעסקים, כדאי לחפש את אלה שהכי יתקרבו לרעיון שלכם. זאת בשביל למצוא את המחיר הטוב ביותר, והחברת שלטים המתאימה ביותר לצרכים שלכם. לא רק שזה עשוי לחסוך לכם כסף, אלא שגם תקבלו הצצה לאיך הם מתנהלים , וייתן לכם מידע נוסף כדי לקבל את ההחלטה הנכונה.


יש הרבה מה לשקול בבחירת חברת שלטים לעבודה. אם אתם משתמשים בחמשת הטיפים שלעיל האלה כדי , אני מקווה שזו הפעם הראשונה והאחרונה שתצטרכו לעשות את העבודה הזו.  ברגע שתהיה לכם מערכת יחסים עם חברת שלטים טובה, התהליך יהיה הרבה יותר מהיר, קל ונטול מתח לפרויקטים עתידיים.