אחד הטרנדים אשר חדרו עמוקות לעולמנו והפכו לאחד הכלים השיווקיים והאטרקטיביים בחיינו  – זהו תחום  הדפסת כרטיסי פלסטיק. ובזמן שרבים מאיתנו נוהגים להדפיס על גבי חומרי נייר, הרי שמבלי לשים לב, כבש הפלסטיק את תחום ההדפסות! סביר להניח שאם תעברו במרכולים השונים ברשתות הסופרים הגדולים ובכלל, בחנויות – אתם תגלו עולם שלם של הדפסות כרטיסי פלסטיק שיש להם ביקוש אדיר ושימוש תמידי המשרת אותנו במגוון רחב של תחומי החיים.

business-cards-blank-mockup-dark-concrete-floor-3d-illustration

היכן משתמשים בכרטיסי פלסטיק?

אתם תופתעו לגלות עד כמה לכרטיסי הפלסטיק ישנו שימוש רב ונרחב בכלל תחומי החיים. החל מכרטיסי פלסטיק אשר מותקנים בכלל המעדניות ברשתות ובמכולות (תגיות עם שמות הגבינה), ועד לכרטיסי פלסטיק אשר מגיעים בתור צמידי יד ומיועדים לבתי החולים, לכניסה למועדונים ומלונות. 

גם בצבא אתם תמצאו את השימוש הנרחב לכרטיסי הפלסטיק, כאשר לכל חייל מופיע תג יחידה שזהו בעצם כרטיס פלסטיק זעיר. ברכבכם אתם תוכלו למצוא שלטי פלסטיק, המגיעים בצבעי צהוב ומסמנים על נהג חדש או תינוק באוטו. וסביר להניח שהמחברות הרחבות שלכם – גם הן, מכילות פלסטיק מודפס בכריכתן, וניתן גם להדפיס שילוט מפלסטיק וכרטיסי ביקור.

אין ספק שהשימוש בכרטיסי הפלסטיק הינו גדול ונרחב, והביקוש להדפסת כרטיסי פלסטיק הולך וגובר.

הדפסת כרטיסי פלסטיק | דף-שלטים-שלטי-נהג-חדש

הדפסה על כרטיסי פלסטיק - יתרונות

לתחום הדפסת כרטיסי הפלסטיק קיים ביקוש רחב ונרחב, וזאת בשל מגוון יתרונות שונים הטמונים בו. אחד היתרונות של הפלסטיק זה, שניתן להשיגו בקלות והוא מגיע במחיר אטרקטיבי מאשר חומרים שונים אחרים הקיימים בשוק. הפלסטיק נחשב לחומר קל, ניתן לנייד אותו בקלות, הוא מגיע במגוון רחב של צורות וגם ההדפסה על הפלסטיק מתבצעת באופן מהיר. הפלסטיק מחזיק מעמד לאורך טווח זמן ארוך במיוחד, ואתם תוכלו לבחור את הגודל המתאים ביותר עבור כרטיס הפלסטיק שלכם.

הגדלים של הפלסטיק יכולים להיות על פי בקשתכם. החל מהדפסת כרטיסי ביקור בגודל זעיר ועד לשילוט רחב עבור עסקים. ההדפסה על גבי הפלסטיק מעניקה לכרטיס הפלסטיק מראה אסתטי ואחיד, מה שלא מכביד על כמות וזמן ההדפסה – וזאת הסיבה שכרטיסי פלסטיק ממגוון התחומים השונים יהיו זולים ומשתלמים לאנשים רבים.

מה חשוב לדעת על כרטיסי פלסטיק

אם אתם בעלי עסק שרוצים ומחפשים את הדרך למשוך לקוחות לבית העסק שלכם, הרי שכרטיסי מועדון מושקעים ושוברי גיפטקארד מושכים – בהחלט יעזרו לכם בביצוע המשימה!

כרטיסי המועדון לרשתות השונות ושוברי הגיפטקארדים וכרטיסי הביקור – כולם עשויים ככרטיסי פלסטיק מודפסים, ובכדי ליצור רושם של בית עסק אמין ורציני, שייחקק בתודעה של הלקוחות שלכם, מומלץ וחשוב להשקיע מחשבה בהדפסת כרטיסי הפלסטיק למיניהם – שכן, ניתן להדפיס את כרטיס הפלסטיק על שני הצדדים.

בגלל הייחודיות של הפלסטיק והיכולת להתאימו למגוון צורות שונות, ניתן גם להוסיף הבלטות שונות על גבי הכרטיס, ומגוון צבעים שונים ומגוונים שרק ימשכו את תשומת לב הלקוחות ויהפכו את כרטיס הפלסטיק לדבר נחשק שכל לקוח יבצע בו שימוש.

הדפסת כרטיסי פלסטיק - cards

כרטיסים מקוריים להדפסה מפלסטיק

אם אתם מחפשים רעיון מגניב וטרנדי לחגיגת אירוע יום הולדת יוצא דופן או שאתם מעוניינים להוסיף אלמנט ייחודי עבור אירוע החתונה שלכם או לאירוע בר/ת מצווה, הרי שהדפסת כרטיסי פלסטיק מעוצבים ומותאמים, זה בדיוק מה שיכול להפוך את האירוע שלכם לאטרקטיבי וייחודי במיוחד!

מגוון רחב של עיצובים שונים לכרטיסי הפלסטיק מחכים לכם באתר של חברת עלפלסט אשר מוכנה להכין עבורכם את כרטיס הפלסטיק האיכותי והמרשים ביותר לכל בית עסק ולכל אירוע חגיגי.