אם אתם בעלי עסקים שרוצים להפוך את המוצרים שלכם למוצרי מיתוג ושיווק, ואם גם אתם מחפשים את הדרך לקדם את תחום המכירות בכלל האפיקים, כל שאתם צריכים לעשות זה, להכיר את שיטת השיווק החדשה שנקראת – הדפסה על מוצרי פרסום.

הדפסה על מוצרי פרסום

הדפסות על מוצרי קידום מכירות - דוגמאות

אתם לא תאמינו לכך, אבל תחום הפרסום מחלחל גם למוצרים שאנחנו מעולם לא חשבנו שאלו יכולים להיות מוצרי פרסום ושיווק.

סימניה פרסומית

אם בעבר סימניות רבות היו מגיעות במגוון רחב של עיצובים שונים וצבעים מרהיבים, הרי שהיום ניתן לייצר סימניה פרסומית שכשמה כן היא, נועדה ליצור פרסומת שיווקית עבור עסק או חברה אחרת.

סימנייה פרסומית

פותחני עגלות סופר

תחשבו עד כמה זה גאוני ליצור עבור הלקוחות שלכם פותחן פרסומי לעגלה. פותחן עגלות אשר ישמש כשטח לפרסומת של חברה או בית עסק אחר, מה שיגרום לאלפי ומליוני אנשים להיחשף לפרסומת שלכם כל יום.

פותחני עגלות סופר

פותחני עגלות סופר

תחשבו עד כמה זה גאוני ליצור עבור הלקוחות שלכם פותחן פרסומי לעגלה. פותחן עגלות אשר ישמש כשטח לפרסומת של חברה או בית עסק אחר, מה שיגרום לאלפי ומליוני אנשים להיחשף לפרסומת שלכם כל יום.

נפנף למנגל

דמיינו שמשפחות רבות מתאספות להכין מנגל, ובדיוק ברגע זה על הנפנף תוצג הפרסומת של בית העסק שלכם, שעלולה למשוך את תשומת ליבם של לקוחות רבים ומגוונים.

נפנף למנגל

תחתיות אוכל וכוסות

אם כבר דיברנו על הדרך שבה תוכלו למתג את בית העסק שלכם, הרי שמעמדי אוכל וכוסות אשר מגיעים עם הדפסת המותג שלכם, בהחלט יצליחו להפוך למוצר מקדם מכירות ושיווקי ביותר לכל מסעדה או בית קפה.

תחתיות לכוסות - לסלקום

תזכוריות למחשב

הדפסה על תזכוריות למחשב יכולה להגיע עם שמות המותגים אותם תרצו לקדם. תזכוריות מוכנות למחשב שיגיעו עם הוראות מודפסות ופרסום ישיר של המותג הפרטי שלכם.

קלסרים וחוצצים פרסומיים

מגוון רחב של מוצרים ללמידה עם פרסומת מקורית של בית העסק שלכם. הרעיון הוא שהקלסר והמחברת שלכם יחשפו לכלל הסטודנטים או התלמידים בכיתתכם ובכך הפרסומת שלכם תהפוך לוויראלית.

כיצד הדפסה על מוצרי פרסום מסייעים למותג?

אם אתם מעוניינים להפוך את בית העסק שלכם למותג מצליח, הרי שאתם צריכים לחשוף את הקיום שלכם לכמה שיותר אנשים ולקוחות. כולם מכירים מותגים, וסביר להניח שאם עדיין אוכלוסיית היעד שלכם לא מכירה את השירות של בית העסק שלכם, הרי שכנראה הדבר מעיד שאתם לא מותג. 

מוצרי פרסום וקידום מכירות נועדו לפרסם עסקים באופן סמוי לכלל רחב של לקוחות. אלו יכולים להיות לקוחות מכל המעמדות, מכל השכבות וגם מכל המדינות והשפות. הדפסה על מוצרי פרסום תגדיל באופן משמעותי את המודעות לקיום בית העסק שלכם.

הדפסה על מוצרי פרסום ומתנות - מה חשוב לדעת?

בעלי עסקים רבים מחפשים באופן תכוף אחר דרכים נוספות שיאפשרו להם להיחשף לקהל לקוחות נוסף. הדפסה על מוצרי פרסום ומתנות תביא לבית העסק שלכם את היכולת למכור שטחי פרסום על מגוון מוצריה השונים וכן, לקדם את האינטרס השיווקי והפרסומי שלכם בכך שתדפיסו את פרטי החברה או המבצע על גבי המתנות ומוצרי מיתוג שונים של בית העסק שלכם.

חברת עלפלסט ערוכה לספק עבורכם את הפתרון ליצירת הדפסות מקדמות מכירות לכלל המוצרים השונים שיש ברשותכם. בעזרת טכנולוגיית הדפסה ייחודית, אנחנו נוכל ליצור עבורכם את המוצרים עם ההדפסה המתאימה ביותר עבור בית העסק שלכם.

חשוב לציין שההדפסות יכולות להיות במגוון רחב של נושאים וסגנונות – ועל כן, אתם לא מחויבים בהכרח לפרסם את המותג שלכם על המוצרים השונים, אתם תוכלו גם לספק את המוצר שלכם ולהפוך אותו לשטח פרסומי עובד וליצור מקור הכנסה נוסף עבור בית העסק שלכם.

חברת עלפלסט – מייצרים עבורכם מוצרי קידום מכירות ופרסום